Articles in Category: Wywiady

Katarzyna Baranowska: Chcę sprawdzić na co mnie stać

Napisał Adam Osiński piątek, 10 wrzesień 2010. Wywiady

Kilka dni temu Internet hucznie obiegła wiadomość o powrocie Katarzyny Baranowskiej do pływania. Olimpijka z Pekinu i wielokrotna medalistka mistrzostw Polski i Europy od dwóch lat nie trenowała i nie startowała, ale postanowiła w kilka tygodni przygotować się do Zimowych Mistrzostw Polski Seniorów i Młodzieżowców w Szczecinie, które rozegrane zostaną pod koniec roku, w dniach 1-4 grudnia.

Więcej o tej decyzji dowiecie się z naszego wywiadu, jakiego udzieliła nam ex-zawodniczka MKP Szczecin Katarzyna Baranowska. Zapraszamy.

Łukasz Wójt: Chciałbym wystartować we własnym kraju

czwartek, 12 sierpień 2010. Wywiady

Łukasz Wójt: Chciałbym wystartować we własnym kraju

W natłoku pracy podczas mistrzostw Europy w Budapeszcie, dopiero dzisiaj jesteśmy w stanie zaprezentować Wam wywiad z Łukaszem Wójtem przeprowadzony tuż przed węgierską imprezą. W naszej rozmowie Łukasz opowiada między innymi dlaczego nie startuje w Budapeszcie, do jakich zawodów będzie się przygotowywał oraz z kim toczy niesamowite pojedynki w FIFE :)

Piotr Albiński dla plywanie.pl

niedziela, 08 sierpień 2010. Wywiady

Tuż przed mistrzostwami Europy w Budapeszcie prezentujemy Wam wywiad z Piotrem Albińskim, trenerem zwycięskiej drużyny Śląska Wrocław podczas 16-tej Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Drzonkowie.

Mateusz Sławiński dla plywanie.pl

piątek, 25 czerwiec 2010. Wywiady

Mateusz Sławiński dla plywanie.pl

Gorąco zapraszamy do zapoznania się  z wywiadem jakiego udzielił nam jeden z zawodników hiszpańskiej grupy Bartosza Kizierowskiego Mateusz Sławiński,. Z rozmowy dowiecie się między innymi, jak Mateusz ocenia swoje wyniki z zakończonych niedawno gliwickich Mistrzostw Polski Seniorów, jak wyglądały treningi w Madrycie oraz praca z Bartoszem Kizierowskim. Zapraszamy!

Wywiad z prezesem Swimshopu - Maciejem Kinalem

Napisał Adam Osiński piątek, 06 luty 2009. Wywiady

Z okazji jubileuszu 5-cio lecia istnienia firmy Klubben Polska (a co za tym idzie również Swimshop-u) przygotowaliśmy dla Was ekskluzywny wywiad z Prezesem Zarządu Klubben Polska - Maciejem Kinalem.

Z rozmowy dowiecie się m.in. jakie były początki firmy na polskim rynku, zobaczycie unikalne zdjęcia oraz usłyszycie o planach na przyszłość.

Agata Korc w wywiadzie dla plywanie.pl

Napisał Adam Osiński środa, 05 marzec 2008. Wywiady

Agata Korc w wywiadzie dla plywanie.pl

Prezentujemy Wam zapowiadany wcześniej wywiad z najlepszą polską sprinterką - Agatą Korc, w którym opowiada m.in. o swoim pobycie w Stanach Zjednoczonych, treningach pod okiem Mike'a Bottoma oraz planach startowych.

Z Agatą rozmawiał Adam Osiński - plywanie.pl

Nasi Partnerzy