Articles in Category: Wywiady

Marcin Tarczyński odpowiada na Wasze pytania - część 3

Napisał Adam Osiński czwartek, 08 marzec 2012. Wywiady

Marcin Tarczyński odpowiada na Wasze pytania - część 3

Prezentujemy Wam ostatnią część odpowiedzi Marcina Tarczyńskiego na pytania, które mogliście zadać mu za naszym pośrednictwem. Trzecią część postanowiliśmy poświęcić luźniejszym sprawom, nie związanym bezpośrednio z pływaniem. Wszystkie części waszego gradobicia pytań znajdziecie w odnośnikach poniżej. Dziękujemy Wam za pomoc w realizacji tego materiału, a Marcinowi za poświęcony nam czas i wytrwałość ;)

Marcin Tarczyński: Nie chcę być zawodnikiem, o którym nikt nie słyszy

Napisał Adam Osiński piątek, 03 luty 2012. Wywiady

Marcin Tarczyński: Nie chcę być zawodnikiem, o którym nikt nie słyszy

Trenujący na co dzień w Stanach Zjednoczonych, reprezentant klubu UKS Kapry-Armexim Pruszków, Marcin Tarczyński niestety nie mógł wziąć udziału w udanych dla naszej reprezentacji mistrzostwach Europy na krótkim basenie w Szczecinie. Dlaczego tak się stało i kiedy kibice będą mogli zobaczyć go na zawodach w Polsce oraz jakie są jego najbliższe plany startowe - tego i nie tylko dowiecie się z wywiadu jakiego Marcin udzielił portalowi plywanie.pl. Zapraszamy.

Przemysław Babiarz: sukcesy dyscypliny budują komentatora

wtorek, 31 styczeń 2012. Wywiady

Szczecińskie mistrzostwa Europy na krótkim basenie przeszły już do historii polskiego pływania, historii, dzięki sukcesom naszych pływaków oraz wspaniałej atmosferze panującej we Floating Arenie, którą zapamiętamy na długo. Kibicom, którzy nie mogli na własnej skórze doświadczyć szczecińskiej imprezy, pozostało śledzenie mistrzostw przed telewizorem. Dzięki transmisjom telewizyjnym, mistrzostwa obejrzeć mogła cała Europa. Dla Telewizji Polskiej komentował je Przemysław Babiarz, który wcześniej był świadkiem największych sukcesów polskich pływaków, ze zdobyciem złotego medalu olimpijskiego przez Otylię Jędrzejczak włącznie.

[WIDEO] Anna Dowgiert w wywiadzie dla plywanie.pl

Napisał Adam Osiński środa, 25 styczeń 2012. Aktualności, Wywiady

[WIDEO] Anna Dowgiert w wywiadzie dla plywanie.pl

Specjalnie dla nas, jeszcze ciepły wideo wywiad z brązową medalistką z mistrzostw Europy na krótkim basenie w Szczecinie ze sztafety 4x50m stylem zmiennym, zawodniczką WKS Śląsk Wrocław - Anną Dowgiert. Z naszej rozmowy dowiecie się m.in. jak Ania trafiła do Wrocławia, czy wystąpi na mistrzostwach Europy w Antwerpii oraz czy podciąga się na linie :)

Wywiad zrealizowano 25 stycznia na obiekcie WKS Śląsk we Wrocławiu.

[WIDEO] Mirosław Drozd dla plywanie.pl

Napisał Adam Osiński poniedziałek, 12 grudzień 2011. Szczecin 2011, Wywiady

Prezentujemy Wam wideo wywiad przeprowadzony ostatniego dnia mistrzostw Europy w Szczecinie przez naszego stremowanego jak nigdy redaktora, który próbował wyciągnąć kilka ciekawych informacji od Mirosława Drozda, czyli klubowego trenera (MKP Szczecin) mistrza Europy na 1500m stylem dowolnym Mateusza Sawrymowicza.

"9-te miejsce na MŚ pozbawiło mnie stypendium" - czyli Mateusz Sawrymowicz w wywiadzie dla pływanie.pl

Napisał Adam Osiński środa, 09 listopad 2011. Wywiady

Już niespełna miesiąc pozostał do grudniowych mistrzostw Europy na krótkim basenie w Szczecinie, a to tylko przystanek przed stacją docelową "Londyn 2012". Przepytaliśmy zatem Mateusza Sawrymowicza jak podchodzi do mistrzostw w swoim mieście, opowiedział nam również o utracie środków finansowych i trudnych przygotowaniach do igrzysk olimpijskich oraz o swojej współpracy z managerem. Tyle w skrócie, znacznie więcej przeczytacie w naszym najnowszym wywiadzie z Mateuszem Sawrymowiczem. Gorąco zapraszamy.

Marcin Cieślak: Analizuję z trenerami nieudane starty

wtorek, 04 październik 2011. Wywiady

Marcin Cieślak: Analizuję z trenerami nieudane starty

Dzisiaj prezentujemy wam trochę ‘zakurzony’ wywiad, jakiego udzielił nam Marcin Cieślak po mistrzostwach świata w Szanghaju. Dowiecie się z niego jak Marcin podsumowuje swój sezon, czy przyleci na mistrzostwa Europy w Szczecinie oraz co uważa za największy atut Ryana Lochte. Zapraszamy.

Alicja Tchórz: "Prawie nie mam czasu dla siebie"

czwartek, 30 czerwiec 2011. Wywiady

Alicja Tchórz:

O tym jak godzi trenowanie pływania z nauką na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu, przygotowaniach do mistrzostw świata i planach startowych na najbliższy czas, w naszym wywiadzie opowie reprezentantka Polski na lipcowe mistrzostwa świata w Szanghaju, grzbiecistka Alicja Tchórz. Zapraszamy.

Dawid Szulich: Z trenerem rozumiemy się bez słów

środa, 01 czerwiec 2011. Wywiady

Dawid Szulich: Z trenerem rozumiemy się bez słów

Dawid Szulich wypełnił związkowe minimum kwalifikacyjne na 100m stylem klasycznym i nieoczekiwanie wskoczył do reprezentacji Polski na mistrzostwa świata na długim basenie w Szanghaju. O planach startowych, swoim trenerze i celach na mistrzostwa świata dowiecie się z lektury naszego wywiadu, jakiego udzielił nam ten 21-latek tuż po mistrzostwach kraju w Ostrowcu Świętokrzyskim. Zapraszamy!

Filip Wypych: Mam do trenera pełne zaufanie

sobota, 28 maj 2011. Wywiady

Filip Wypych: Mam do trenera pełne zaufanie

Prezentujemy Wam wywiad jakiego udzielił nam Filip Wypych po mistrzostwach Polski w Ostrowcu Świętokrzyskim. Ten dwudziestolatek reprezentujący Trójkę Łódź jest jednym z zawodników, którzy zdołali wypełnić kryteria kwalifikacyjne PZP na mistrzostwa świata seniorów w Szanghaju. Swój bilet na MŚ wywalczył sobie w finale 100m stylem dowolnym, gdzie pierwszą długość basenu pokonał w czasie poniżej 22,35s., czyli minimum na "pięćdziesiątkę" kraulem.

O tym jak Filip zmagał się z minimum, współpracy z trenerem Kizierowskim i celach związanych ze startem w mistrzostwach globu przeczytacie w naszym wywiadzie. Gorąco zapraszamy!

Aleksandra Putra dla plywanie.pl

środa, 04 maj 2011. Wywiady

Aleksandra Putra dla plywanie.pl

Jakiś czas temu Przegląd Sportowy poinformował, że na mistrzostwach Polski seniorów w Gliwicach wystartuje była mistrzyni Europy na krótkim basenie. Postanowiliśmy zweryfikować tę informację. W dalszej części wiadomości prezentujemy Wam krótki wywiad jakiego udzieliła nam Aleksandra Putra. Zapraszamy.

"Ryan Lochte sprawia, że wyglądamy przy nim jak amatorzy" - czyli Marcin Cieślak dla plywanie.pl

wtorek, 28 grudzień 2010. Wywiady

Prezentujemy Wam wywiad z Marcinem Cieślakiem, szóstym zawodnikiem mistrzostw świata na krótkim basenie w Dubaju w konkurencji 200m stylem motylkowym, jakiego udzielił nam tuż po mistrzostwach świata.
Z naszej rozmowy dowiecie się m.in. jak Marcin ocenia występ naszej reprezentacji na MŚ, co chciałby poprawić w swoim pływaniu, a także gdzie i z kim spędzi tegorocznego sylwestra.

Nasi Partnerzy