Articles in Category: Wywiady

[WIDEO] Alicja Tchórz w poszukiwaniu nadprędkości

środa, 12 grudzień 2012. Aktualności, Wywiady

[WIDEO] Alicja Tchórz w poszukiwaniu nadprędkości

Nasz reporter rozmawiał z Alicją Tchórz tuż po wypełnieniu przez nią minimum na mistrzostwa świata w Stambule. Z naszej rozmowy dowiecie się m.in. jak Ala ocenia swój start na Grand Prix, jak radzi sobie ze stresem oraz kogo zaprosiła na świąteczny obiad do swojej babci ;)

Zapraszamy. Tylko u nas, tylko dla Was.

[WIDEO] Radosław Kawęcki: To mnie mają się bać

wtorek, 11 grudzień 2012. Aktualności, Wywiady

[WIDEO] Radosław Kawęcki: To mnie mają się bać

Na dzień przed rozpoczęciem mistrzostw świata w pływaniu na krótkim basenie w Stambule prezentujemy Wam wywiad, w którym jeden z najlepszych polskich zawodników - Radosław Kawęcki opowiedział naszemu reporterowi o swoim medalowym apetycie na tę imprezę oraz kogo z rywali najbardziej się obawia.

Tylko u nas, tylko dla Was!

[WIDEO] Kacper Majchrzak: Nie lubię odpuszczać

poniedziałek, 10 grudzień 2012. Aktualności, Wywiady

[WIDEO] Kacper Majchrzak: Nie lubię odpuszczać

Reprezentant młodego pokolenia polskich kraulistów, zawodnik Warty Poznań Kacper Majchrzak, podczas Grand Prix Polski w Poznaniu rozmawiał z naszym reporterem. Sprawdźcie jakie informacje od Kacpra wyciągnął Mateusz Sławiński.

Zapraszamy. Tylko u nas, tylko dla Was.

Materiał zrealizowany został przy współpracy z firmą Arena Polska.

[WIDEO] Dlaczego to zrobiła? Spowiedź Katarzyny Baranowskiej!

środa, 28 listopad 2012. Wywiady

[WIDEO] Dlaczego to zrobiła? Spowiedź Katarzyny Baranowskiej!

Podczas Grand Prix Polski w Poznaniu udało nam się zadać kilka pytań Katarzynie Baranowskiej. Tylko nam wyjawiła, co było głównym powodem jej powrotu do pływania oraz przyznała się z kim przygotowuje się do mistrzostw Polski, opowiedziała nam również o swoich najbliższych planach. Na sam koniec, Kasia z naszą pomocą wystosowała specjalny komunikat. Zapraszamy.

W Poznaniu rozmawiał Mateusz Sławiński/plywanie.pl.

[WIDEO] Jacek Miciul: "Związek na tak, Zielona góra na nie"

Napisał Adam Osiński niedziela, 14 październik 2012. Wywiady

[WIDEO] Jacek Miciul:

Zapraszamy na nasz najnowszy wideo wywiad, w którym Jacek Miciul, trener Radosława Kawęckiego - czwartego zawodnika igrzysk olimpijskich, zdradza m.in. jak po występie w Londynie zmieniła się ich sytuacja treningowa w Zielonej Górze, z jakim nastawieniem Radek wyszedł na start olimpijskiego finału oraz jaki cel stawiają sobie na etapie przygotowań do obecnego sezonu. Zapraszamy.

Wszystkie nasze wywiady możesz oglądać na www.youtube.com/user/plywaniepl

Waldemar Madej: "To, co można było zrobić, to zrobiliśmy"

środa, 29 sierpień 2012. Londyn 2012, Wywiady

Waldemar Madej:

Z nadziejami na sukces w Londynie… i problemami w tle, o przygotowaniach kadry pływackiej, szansach medalowych, atmosferze w obozie i ostatnich chwilach przed wylotem na igrzyska opowiada Waldemar Madej, trener koordynator kadry narodowej pływaków, wychowawca wielu zawodników, którzy reprezentowali Polskę na igrzyskach paraolimpijskich, mistrzostwach świata i mistrzostwach Europy.

Exclusive! Łukasz Wójt: Mam żal do Prezesa

Napisał Adam Osiński środa, 25 lipiec 2012. Wywiady

Łukasz Wójt dla plywanie.pl

Exclusive! Łukasz Wójt: Mam żal do Prezesa

Największa polska pływacka reprezentacja na igrzyska olimpijskie w Londynie zdołała wywołać spore zamieszanie. W ekipie olimpijczyków nie znalazło się miejsce dla Łukasza Wójta. O tym dlaczego tak się stało ujawnia sam zainteresowany w naszym ekskluzywnym wywiadzie.

Tylko u nas, tylko dla Was. Zapraszamy!

[WIDEO] Anna Dowgiert w rozmowie z plywanie.pl

Napisał Adam Osiński poniedziałek, 18 czerwiec 2012. Wywiady

[WIDEO] Anna Dowgiert w rozmowie z plywanie.pl

Zapraszamy do obejrzenia naszego nowego wywiadu z Anną Dowgiert. Ania to niespełna 22-letnia zawodniczka Śląska Wrocław, która na dystansie 50m stylem dowolnym wypełniła normę kwalifikacyjną na igrzyska olimpijskie w Londynie. Podopieczna trenera Adama Rzeczkowskiego aż 6 razy (!) podchodziła do minimum, szczęśliwie udało się dopiero na mistrzostwach Europy w Debreczynie, gdzie "pięćdziesiątkę" kraulem pokonała w 25,23s. Olimpijski paszport zapewniał wynik 25,27s.

Konrad Czerniak: Pływanie poniżej rekordów życiowych mnie usatysfakcjonuje

Napisał Adam Osiński piątek, 18 maj 2012. Olsztyn 2012, Wywiady

Konrad Czerniak: Pływanie poniżej rekordów życiowych mnie usatysfakcjonuje

Przedstawiamy Wam nasz wywiad z wicemistrzem świata na dystansie 100m stylem motylkowym Konradem Czerniakiem. Z naszej rozmowy dowiecie się m.in.: jak Konrad oraz grupa trenera Kizierowskiego zamierza przepracować czas pozostały do igrzysk olimpijskich i jakie starty czekają ich po drodze, czy jego rodzina będzie go dopingować w Londynie oraz jak zamierza spędzić czas po igrzyskach. Zapraszamy.

W Olsztynie rozmawiał Adam Osiński/plywanie.pl.

Nasi Partnerzy