Testy produktowe - zaprezentuj swój sprzęt na plywanie.pl!

Coraz więcej osób korzysta z zakupów internetowych, nie tylko ze względu na cenę, ale i większą dostępność produktów w sieci oraz krótki czas realizacji zamówienia. Jak jednak dokonać dobrego wyboru pośród tysięcy produktów dostępnych na rynku? W celu podjęcia najtrafniejszej decyzji bardzo często polegamy na opiniach innych użytkowników. Rekomendacje internautów korzystających już z danego przedmiotu, w dużej mierze wpływają na naszą decyzję o zakupie danego produktu. Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu, Polski Portal Pływacki www.plywanie.pl proponuje partnerom profesjonalnie zrealizowane testy produktowe.

Co testujemy?

Testujemy każdy sprzęt pływacki wykorzystywany w treningu, zarówno profesjonalny, jak i rekreacyjny - kostiumy (również kobiece), okularki, płetwy, łapki, deski, rurki, gumy, pulsometry, stopery, odtwarzacze mp3, plecaki i torby oraz inne akcesoria.

Dlaczego warto?

  • profesjonalnie i rzetelnie zrealizowany test wraz ze zdjęciami (na życzenie partnera również wideo)
  • opinie o produkcie przydatne przy dokonywaniu zakupu
  • test opublikowany będzie w dziale "Testy" na stałe, czyli nie jest ograniczony długością kampanii reklamowej
  • pod każdym przetestowanym produkcie, na końcu artykułu znajduje się informacja kto udostępnił produkt do testów oraz odnośnik do sklepu, gdzie można dokonać zakupu produktu
  • zachętą do zakupu może być rabat udzielany klientowi po wpisaniu "plywanie.pl" w uwagach zamówienia

Wszystkich chętnych zapraszamy do kontaktu pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
Przykładowe zrealizowane przez nas testy:

Nasi Partnerzy