Articles in Category: Testy

Okularki Arena Cobra Mirror Limited Edition (Chad le Clos) – test

Napisał Adam Osiński czwartek, 19 wrzesień 2013. Testy

Okularki Arena Cobra Mirror Limited Edition (Chad le Clos) – test

Arena Cobra to popularny model okularków pływackich, które wyróżnia dobre dopasowanie do twarzy, miękkie silikonowe uszczelki i pełna swoboda regulacji. W dzisiejszym teście przedstawiamy Wam limitowaną wersję tego produktu (Limited Edition), czyli "stuningowany" i odświeżony model o nazwie Arena Cobra Mirror Limited Edition.

Zapraszamy.

TriSwim - test kosmetyków usuwających chlor

Napisał Adam Osiński czwartek, 03 maj 2012. Testy

TriSwim - test kosmetyków usuwających chlor

Każdy, kto chociaż raz po wizycie na basenie próbował pozbyć się ze skóry uporczywego zapachu chloru przy pomocy "tradycyjnych" metod wie, że nie jest to wcale takie łatwe zadanie. Zwykłe mydło czy żel pod prysznic nie zawsze wystarczają. W takiej sytuacji z pomocą przychodzą nam wyspecjalizowane kosmetyki usuwające nieprzyjemny zapach chloru, dedykowane dla sportowców uprawiających basenowe sporty wodne.

Dzięki uprzejmości firmy Login-Sport, mieliśmy okazję przetestować dwa produkty – żel pod prysznic TriSwim oraz balsam do ciała TriSwim. Naszymi odczuciami dzielimy się z Wami w postaci naszego testu tych produktów.

Zapraszamy.

Zaparowane okularki? Testujemy chusteczki "przeciwmgielne" FOGGLE

Napisał Adam Osiński środa, 27 kwiecień 2011. Testy

Zaparowane okularki? Testujemy chusteczki

Odwieczny problem i zmora wszystkich pływaków, czyli parujące okularki, kazus na tyle uciążliwy, że potrafi uprzykrzyć nam pływanie. Pół biedy gdy rzecz się dzieje na treningu, co najwyżej nie dojrzymy odpowiedniej wskazówki zegara, czy kolegi płynącego na torze obok. Gorzej gdy parujące okularki przeszkadzają nam w wspięciu się na wyżyny swoich możliwości podczas zawodów. Bowiem jak tu się ścigać, skoro nie widać z kim?

Z problemem można sobie radzić na różne sposoby, rozwiązań jest kilka, a jednym z nich są specjalne chusteczki czyszcząco-przeciwmgielne FOGGLE, które testujemy dla Was w poniższym artykule. Zapraszamy!

Zabierz swoją muzykę pod wodę, czyli test urządzeń firmy H2O Audio

Napisał Adam Osiński poniedziałek, 12 lipiec 2010. Testy

Zabierz swoją muzykę pod wodę, czyli test urządzeń firmy H2O Audio

Zabierz swoja muzykę pod wodę, czyli test wodoszczelnej obudowy przeznaczonej dla iPoda Nano 3g oraz wodoszczelnych słuchawek dokanałowych firmy H2O Audio.

Na początek postanowiliśmy wziąć ‘na warsztat’ wodoszczelną obudowę do iPoda Nano 3g wraz z wodoodpornymi słuchawkami Surge Bass Amplified. Testujemy te dwie rzeczy równocześnie, ze względu na ‘nierozłączny’ charakter tego typu urządzeń, bowiem obudowę testowaliśmy w środowisku wodnym, gdzie inne (tradycyjne) słuchawki jednak by się nie sprawdziły.

Jednocześnie tym tekstem rozpoczynamy nowy cykl artykułów na Portalu, w których będziemy sprawdzać najciekawsze i najróżniejsze produkty, które wykorzystuje się w treningu pływackim i nie tylko.

Nasi Partnerzy