Znamy gospodarzy mistrzostw świata w 2019 i 2021 roku

Napisał Adam Osiński piątek, 19 lipiec 2013. Barcelona 2013, Aktualności

Znamy gospodarzy mistrzostw świata w 2019 i 2021 roku

19 lipca Światowa Federacja Pływacka (FINA) wyłoniła dwóch przyszłych organizatorów mistrzostw świata w sportach wodnych.

W 2019 roku mistrzostwa świata odbędą się w Gwangju w Korei Południowej, zaś w 2021 roku gospodarzem MŚ będzie Budapeszt. Z tej okazji Węgrzy mają wybudować nowe centrum sportów wodnych.

W tegorocznych mistrzostwach globu zawodnicy, w tym 17 reprezentantów Polski (16 pływaków i 1 skoczek), rywalizują w Barcelonie (od 19 lipca do 4 sierpnia). Z kolei za dwa lata najlepsi sportowcy świata w sportach wodnych spotkają się w Kazaniu. Dwa lata później MŚ odbędą się w meksykańskiej Guadalajarze.

Mistrzostwa świata w pływaniu w Barcelonie rozpoczną się 28 lipca i potrwają do 4 sierpnia. Zapraszamy do śledzenia nas w tym czasie na:

...gdzie codziennie będziemy publikować nowe zdjęcia i wywiady prosto z Barcelony!

O Autorze

Adam Osiński

Adam Osiński

Odpowiedzialny za wszystko to, za co nikt inny nie chce odpowiadać ;) Oprócz tego zajmuje się przygotowywaniem aktualności, wywiadów oraz materiałów wideo. Amatorsko wykonuje zdjęcia na stronę. Do jego zadań należą kontakty z partnerami serwisu, nawiązywanie współpracy oraz prowadzenie kanałów social media.

Nasi Partnerzy