Kontakt

Chciałbyś nas o czymś poinformować? Przesłać zdjęcia lub fajny link? A może chciałbyś nas zaprosić na konferencję prasową, szkolenie, zawody lub inne wydarzenie, które organizujesz? A może chcesz żebyśmy objęli patronatem medialnym twoje zawody, napisali z nich relację, zrobili zdjęcia, przeprowadzili wywiady etc.? W takim razie pisz do nas lub dzwoń:

  • e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. / tel.: 880 089 004

W sprawach związanych z funkcjonowaniem strony lub problemami technicznymi napisz proszę na:

  • e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Chcesz nam przesłać niusa z pływackiego świata? Coś cię denerwuje w polskim pływaniu i chciałbyś podzielić się tym z szerszym gronem odbiorców? A może byłeś na zawodach, porobiłeś zdjęcia i chciałbyś je gdzieś zamieścić? W takim razie skontaktuj się z jednym z naszych redaktorów. Czekamy i odpowiemy na wszystkie wasze mejle!

  • e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. / tel: 880 089 004