Przeprowadzka.

Napisał Adam Osiński niedziela, 22 lipiec 2012. Blog

plywanie.pl - ruszamy!

Przeprowadzka.

Przeprowadziliśmy się. Po ponad 5 latach opuszczamy dotychczasowy adres zamieszkania z plywanie.net i wprowadzamy się pod plywanie.pl. Dlaczego? Było ciasno, brzydko i ze ślepą kuchnią. Przyszedł czas na zmiany, a gdy pojawiła się okazja by zamienić ciasną kawalerkę i dotychczasowy adres przenieść do lepszej dzielnicy, nie zastanawialiśmy się ani chwili dłużej.

Od dzisiaj mieszkamy w lepszym miejscu, do którego macie prostszy dojazd, dzięki czemu łatwiej i szybciej możecie do nas trafić. Jednak nie zapominamy o tym, co było wcześniej, dlatego w naszym domu znajdziecie te same rzeczy co przedtem, aczkolwiek nasz nowy azyl postanowiliśmy urządzić od początku.

Ale jak to bywa przy przeprowadzkach, jeszcze nie wszystkie meble dojechały, a urządzanie od zera wymaga czasu i wiele wysiłku, ale na szczęście jest już na czym siedzieć ;)

Mam niebywałą okazję powitać Was w naszym nowym domu, w domu, do którego zapraszamy wszystkich miłośników pływania. Hucznej parapetówki nie będzie, ale jak przechodzisz obok, to wpadnij do nas. Wejdź, rozgość się, przejdź się po pokojach, następnie usiądź wygodnie i jeśli chcesz, zostań z nami na dłużej.

Od dzisiaj zapraszamy wszystkich pod nasz nowy adres – www.plywanie.pl

O Autorze

Adam Osiński

Adam Osiński

Odpowiedzialny za wszystko to, za co nikt inny nie chce odpowiadać ;) Oprócz tego zajmuje się przygotowywaniem aktualności, wywiadów oraz materiałów wideo. Amatorsko wykonuje zdjęcia na stronę. Do jego zadań należą kontakty z partnerami serwisu, nawiązywanie współpracy oraz prowadzenie kanałów social media.

Nasi Partnerzy