World Open Water Swimming Association wspiera BCT Gdynia Marathon 2013

Napisał Adam Osiński czwartek, 04 lipiec 2013. Aktualności

World Open Water Swimming Association wspiera BCT Gdynia Marathon 2013

BCT Gdynia Marathon 2013 dołączył do światowej klasy zawodów wspieranych przez World Open Water Swimming Association.

Wsparcie WOWSA jest dla nas sporym wyróżnieniem, które nie tylko podnosi rangę BCT Gdynia Marathon, ale również pokazuje, że wprowadzone przez nas światowe standardy, takie jak między innymi zabezpieczenie jeden do jednego, zostały docenione za granicą. Jest to ewidentny sygnał, że nasze starania, by od razu organizować wydarzenie mogące konkurować z największymi maratonami na świecie, przyniosły rezultaty – mówi Tomasz Pąchalski, Dyrektor Sportowy BCT Gdynia Marathon.

BCT Gdynia Marathon to najbardziej ekstremalny maraton pływacki w Polsce. W tym roku impreza organizowana jest po raz trzeci. Podobnie jak przed rokiem, również i w tej edycji, najbardziej wytrzymali zawodnicy zmierzą się na morderczej trasie z Gdyni do Helu, której długość w tym roku stanowi niemal 20 km!

Po raz pierwszy oprócz głównego maratonu rozegrany zostanie również wyścig wzdłuż plaży miejskiej w Gdyni dedykowany zawodnikom, którzy chcieliby sprawdzić się na krótszej trasie. Lista 150 miejsc przewidzianych na ten wyścig nie jest jeszcze zamknięta, zatem jeśli chcesz przeżyć niesamowitą przygodę, zachęcamy do zgłaszania swojego uczestnictwa w zawodach!

Wszystkich zawodników i kibiców zapraszamy między 23 a 25 sierpnia do Gdyni.

Więcej informacji na www.bctgdyniamarathon.pl

O Autorze

Adam Osiński

Adam Osiński

Odpowiedzialny za wszystko to, za co nikt inny nie chce odpowiadać ;) Oprócz tego zajmuje się przygotowywaniem aktualności, wywiadów oraz materiałów wideo. Amatorsko wykonuje zdjęcia na stronę. Do jego zadań należą kontakty z partnerami serwisu, nawiązywanie współpracy oraz prowadzenie kanałów social media.

Nasi Partnerzy