[WIDEO] Pływackie życzenia świąteczno-noworoczne

Napisał Adam Osiński, Mateusz Sławiński poniedziałek, 24 grudzień 2012. Aktualności

[WIDEO] Pływackie życzenia świąteczno-noworoczne
fot. plywanie.pl

Specjalnie z okazji Świąt Bożego Narodzenia i zbliżającego się Nowego Roku plywanie.pl przygotowało dla Was specjalne życzenia.

Sprawdźcie co życzyli Wam: Konrad Czerniak, Radosław Kawęcki, Ola Urbańczyk-Olejarczyk, Alicja Tchórz, Kacper Majchrzak, Filip Wypych, Mateusz Sawrymowicz, Marcin Tarczyński oraz trener Jacek Miciul.


Materiał zrealizowany został przy współpracy z Arena Polska podczas Grand Prix Polski w Poznaniu oraz Głównych Mistrzostw Polski Seniorów i Młodzieżowców w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Jeśli chcecie więcej wideo, wpadnijcie do nich na facebooka - www.facebook.com/arenapolska i lajknijcie ich kanał.

O Autorze

Adam Osiński

Adam Osiński

Odpowiedzialny za wszystko to, za co nikt inny nie chce odpowiadać ;) Oprócz tego zajmuje się przygotowywaniem aktualności, wywiadów oraz materiałów wideo. Amatorsko wykonuje zdjęcia na stronę. Do jego zadań należą kontakty z partnerami serwisu, nawiązywanie współpracy oraz prowadzenie kanałów social media.

Mateusz Sławiński

Mateusz Sławiński

Nieustraszony reporter plywanie.pl. Jego bronią jest mikrofon oraz czarujący kobiety uśmiech. Nie ma dla niego trudnych pytań. Łatwiej jest wygrać na rękę z Pudzianem niż przegadać Mateusza. Na portalu odpowiedzialny za wywiady wideo oraz aktualności.

Nasi Partnerzy