[WIDEO] Dawid Szulich: Robię to, co kocham

Napisał Adam Osiński, Mateusz Sławiński poniedziałek, 17 czerwiec 2013. Olsztyn 2013, Aktualności, Wideo

[WIDEO] Dawid Szulich: Robię to, co kocham
fot. Adam Osiński/plywanie.pl

Dawid Szulich (Delfin Legionowo) po uzyskaniu kwalifikacji na mistrzostwa świata w Barcelonie rozmawiał z naszym reporterem. Zobaczcie co Dawid powiedział nam po starcie.

Dawid Szulich wypełnił minimum na mistrzostwa świata w Barcelonie płynąc w finale 50m stylem klasycznym 27,91s. podczas drugiego dnia Mistrzostw Polski Seniorów i Młodzieżowców w Olsztynie. Zaledwie 0,05s. zabrakło mu do wyrównania rekordu Polski należącego od 2009 roku do Sławomira Wolniaka.

W Olsztynie rozmawiał Mateusz Sławiński/plywanie.pl

Materiał powstał przy współpracy z firmą Arena Polska. Dziękujemy!

O Autorze

Adam Osiński

Adam Osiński

Odpowiedzialny za wszystko to, za co nikt inny nie chce odpowiadać ;) Oprócz tego zajmuje się przygotowywaniem aktualności, wywiadów oraz materiałów wideo. Amatorsko wykonuje zdjęcia na stronę. Do jego zadań należą kontakty z partnerami serwisu, nawiązywanie współpracy oraz prowadzenie kanałów social media.

Mateusz Sławiński

Mateusz Sławiński

Nieustraszony reporter plywanie.pl. Jego bronią jest mikrofon oraz czarujący kobiety uśmiech. Nie ma dla niego trudnych pytań. Łatwiej jest wygrać na rękę z Pudzianem niż przegadać Mateusza. Na portalu odpowiedzialny za wywiady wideo oraz aktualności.

Nasi Partnerzy