VIII Ogólnopolskie Zawody w Pływaniu o Puchar Rycerza Kmity

Napisał Adam Osiński czwartek, 14 marzec 2013. Aktualności

VIII Ogólnopolskie Zawody w Pływaniu o Puchar Rycerza Kmity

13 i 14 kwietnia na pływalni Ośrodka Sportowo-Rekreacyjnego w Zabierzowie niedaleko Krakowa już po raz ósmy odbędzie się ceniony pływacki meeting o Puchar Rycerza Kmity.

Podobnie jak w zeszłym roku, organizatorzy spodziewają się gościć w Zabierzowie co najmniej pół tysiąca (!) dzieci i młodzieży, które zmierzą się ze sobą w 23 konkurencjach.

Jak co roku, również i w tym, na meetingu nie zabraknie pływackiej gwiazdy. Gościem specjalnym tegorocznej edycji będzie brązowa medalistka ostatnich mistrzostw świata na krótkim basenie w Stambule – Aleksandra Urbańczyk. Tutaj możecie przeczytać jej najważniejsze osiągnięcia.

Zawody podzielone zostały na trzy bloki. Pierwsze starty rozpoczną się w sobotę 13 kwietnia o godzinie 9. Drugi blok rozpocznie się oficjalnym otwarciem zawodów o godzinie 14:30. W niedzielę pierswi zawodnicy staną na słupkach o 9:30.

W meetingu prawo startu mają zawodnicy 12-letni i starsi. Zgłoszenia do zawodów należy przesyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. w terminie do 8 kwietnia 2013.

Portal plywanie.pl tradycyjnie objął imprezę patronatem medialnym (prawdopodobnie pojawimy się również na zawodach :) ).

Zapraszamy do Zabierzowa!

Poniżej znajdziecie mapę dojazdu na basen w Zabierzowie oraz odnośniki kierujące do relacji, jak i zdjęć z imprezy z poprzednich lat.

O Autorze

Adam Osiński

Adam Osiński

Odpowiedzialny za wszystko to, za co nikt inny nie chce odpowiadać ;) Oprócz tego zajmuje się przygotowywaniem aktualności, wywiadów oraz materiałów wideo. Amatorsko wykonuje zdjęcia na stronę. Do jego zadań należą kontakty z partnerami serwisu, nawiązywanie współpracy oraz prowadzenie kanałów social media.

Nasi Partnerzy