Uwaga na fałszywe strony z biletami na igrzyska!

Napisał Adam Osiński niedziela, 08 styczeń 2012. Londyn 2012, Aktualności

UWAGA! Przestrzegamy przed nieautoryzowanymi stronami internetowymi oferującymi bilety na igrzyska olimpijskie w Londynie. Na oficjalnej stronie igrzysk - czyli www.london2012.com - powstała lista znanych i NIEAUTORYZOWANYCH punktów sprzedaży wejściówek. Tym którzy planują podróż do Londynu radzimy się z nią dobrze zapoznać by na miejscu uniknąć przykrego rozczarowania i co ważniejsze, straty sporej sumy pieniędzy, bowiem ceny biletów na konkurencje pływackie na oficjalnej stronie imprezy kształtują się od 20 do 450 funtów za pojedynczą sesje zawodów.

Igrzyska Olimpijskie odbędą się w Londynie w dniach 27 lipca-12 sierpnia 2012r. Konkurencje pływackie rozegrane zostaną od 28.07 do 4.08.2012r.

Przy okazji tego newsa, do igrzysk pozostało nam równe 200 dni.

O Autorze

Adam Osiński

Adam Osiński

Odpowiedzialny za wszystko to, za co nikt inny nie chce odpowiadać ;) Oprócz tego zajmuje się przygotowywaniem aktualności, wywiadów oraz materiałów wideo. Amatorsko wykonuje zdjęcia na stronę. Do jego zadań należą kontakty z partnerami serwisu, nawiązywanie współpracy oraz prowadzenie kanałów social media.

Nasi Partnerzy