Trenuj Nowoczesnym Kraulem Sportowym

Napisał Adam Osiński poniedziałek, 28 styczeń 2013. Aktualności

Trenuj Nowoczesnym Kraulem Sportowym
fot. plywanie.pl

Klinika Kraula we współpracy z Akademią Trenerów Pływania i Swim Studio wypuściła na rynek ekskluzywne DVD.

Film szkoleniowy pt. Nowoczesny Kraul Sportowy - Budowa Stylu u Dzieci 7-8-letnich to nowe wydawnictwo, które powstało przy współpracy Kliniki Kraula, Akademii Trenerów Pływania i Swim Studio. Film przeznaczony jest dla trenerów i instruktorów pływania, którzy w swojej codziennej pracy w sposób nowoczesny chcą ulepszyć swój warsztat i tym samym jeszcze bardziej profesjonalnie oddziaływać na techniczne postępy swoich podopiecznych.

Na płycie znajdziecie ćwiczenia wraz z dokładnymi wskazówkami odnośnie ich prawidłowego wykonywania. Prezentowane ćwiczenia skupiają się na szczegółach, które nierzadko są pomijane w procesie elementarnego nauczania pływania m.in. na prawidłowym ułożeniu ciała w wodzie oraz poprawnej pracy nóg. Co ważne, każde ćwiczenie pokazywane jest z kilku perspektyw, w tym również spod powierzchni wody.

Wartość merytoryczną materiału zgromadzonego na tym DVD oficjalnie potwierdzają wychowawca wielu mistrzów Polski oraz trener Śląska Wrocław dr Piotr Albiński oraz Bartosz Kizierowski, szkoleniowiec m.in. wice mistrza świata na 100m stylem motylkowym Konrada Czerniaka.

"To najlepszy film szkoleniowy o nauce pływania dzieci jaki kiedykolwiek widziałem. Doskonale nakręcony, stawia akcenty na to, co w pływaniu sportowym najważniejsze".
Piotr Albiński

"Technika pływania to absolutna podstawa na każdym poziomie rozwoju zawodniczego. Ten film dokładnie pokazuje jak w prosty sposób na tym pierwszym, najważniejszym etapie uczyć techniki kraula. Szczerze polecam".
Bartosz Kizierowski

Polski Portal Pływacki plywanie.pl objął patronatem medialnym to wydanie.

Płytę w promocyjnej cenie możecie zakupić za pośrednictwem Swimshopu. Gorąco polecamy!

O Autorze

Adam Osiński

Adam Osiński

Odpowiedzialny za wszystko to, za co nikt inny nie chce odpowiadać ;) Oprócz tego zajmuje się przygotowywaniem aktualności, wywiadów oraz materiałów wideo. Amatorsko wykonuje zdjęcia na stronę. Do jego zadań należą kontakty z partnerami serwisu, nawiązywanie współpracy oraz prowadzenie kanałów social media.

Nasi Partnerzy