Sawrymowicz wedle oczekiwań

Napisał Adam Osiński czwartek, 22 listopad 2012. Chartres 2012, Aktualności

Sawrymowicz wedle oczekiwań

Występem w eliminacjach 400m stylem dowolnym Mateusz Sawrymowicz zamknął pierwszą trzydziestkę zawodników mistrzostw Europy w Chartres na tym dystansie.

Reprezentant MKP Szczecin uzyskał czas 3:50,21s. co pozwoliło mu na zajęcie 30 miejsca kwalifikacji.

Po starcie na 400m Sawrymowicz napisał na swoim oficjalnym kanale na facebooku:Co ciekawe, na 400m st. dowolnym Sawrymowicz bardzo podobnie pływał na ubiegłorocznych mistrzostwach Europy w Szczecinie. Wtedy uzyskał nieco lepszy rezultat 3:49,59s. Nie przeszkodziło mu to w zdobyciu złotego medalu na 1500m dowolnym trzeciego dnia mistrzostw. Miejmy nadzieję, że i tym razem będzie podobnie.

Najszybszy czas kwalifikacji zdobył Włoch Gabriele Detti – 3:43,03s. Rekordzista świata na tym dystansie – Yannick Agnel z Francji był drugi – 3:43,72s.

O Autorze

Adam Osiński

Adam Osiński

Odpowiedzialny za wszystko to, za co nikt inny nie chce odpowiadać ;) Oprócz tego zajmuje się przygotowywaniem aktualności, wywiadów oraz materiałów wideo. Amatorsko wykonuje zdjęcia na stronę. Do jego zadań należą kontakty z partnerami serwisu, nawiązywanie współpracy oraz prowadzenie kanałów social media.

Nasi Partnerzy