Ryan Lochte poszkodowany

Napisał Adam Osiński środa, 06 listopad 2013. Aktualności

Ryan Lochte poszkodowany
fot. Adam Osiński/plywanie.pl

Jak informuje dziennik USA Today, Ryan Lochte doznał urazu lewego kolana po tym jak jedna z fanek postanowiła na niego... wskoczyć.

Zdarzenie miało miejsce w niedzielę 3 listopada podczas wizyty pływaka na Florydzie. Ryan został przewrócony przez jedną z fanek, upadając uderzył kolanem o krawężnik co spowodowało uraz.

Doszło u niego do zerwania więzadła pobocznego piszczelowego (w skrócie MCL) i skręcenia więzadła krzyżowego przedniego (ACL) w lewym kolanie.

Dla pięciokrotnego mistrza olimpijskiego oznacza to unieruchomienie nogi i chodzenie o kulach. Nie obejdzie się również bez kilkumiesięcznej rehabilitacji oraz absencji podczas grudniowych mistrzostw USA i zawodów Duel in the Pool - Europe vs USA, których miał być jedną z gwiazd.

To nie pierwsza kontuzja tego pływaka, wcześniej doświadczył już złamanej kości stopy podczas jazdy na skuterze, złamania obojczyka po upadku z drzewa podczas zabawy w chowanego, uszkodzenia łąkotki podczas tańca, skręcenia kostki podczas zabaw z psem oraz... skręcenia MCL.

O Autorze

Adam Osiński

Adam Osiński

Odpowiedzialny za wszystko to, za co nikt inny nie chce odpowiadać ;) Oprócz tego zajmuje się przygotowywaniem aktualności, wywiadów oraz materiałów wideo. Amatorsko wykonuje zdjęcia na stronę. Do jego zadań należą kontakty z partnerami serwisu, nawiązywanie współpracy oraz prowadzenie kanałów social media.

Nasi Partnerzy