Przyczyna śmierci Dale Oena dalej nieznana

Napisał Adam Osiński czwartek, 03 maj 2012. Aktualności

Przyczyna śmierci Dale Oena dalej nieznana

Dalej nie znamy przyczyny śmierci norweskiego pływaka Alexandra Dale Oena. Najprawdopodobniej doszło u niego do nagłego zatrzymania krążenia, jednak wstępna autopsja nie ujawniła żadnych anatomicznych przyczyn śmierci ani urazów stowarzyszonych ze śmiercią.

Jak na razie śledczy nie mogą potwierdzić, co mogło spowodować śmierć mistrza świata w stylu klasycznym. Najwcześniej dowiemy się tego za 2 miesiące, po przeprowadzeniu dokładniejszych testów.

Przypomnijmy, norweska reprezentacja pływacka przebywała na zgrupowaniu w Flagstaff w Arizonie w Stanach Zjednoczonych. W poniedziałek wieczorem (30 kwietnia), koledzy z drużyny zaniepokojeni długą nieobecnością Alexandra, znaleźli go leżącego nieprzytomnego pod prysznicem. Pomimo przeprowadzonej natychmiastowej reanimacji i przewiezieniu pływaka do szpitala 26-latek zmarł. Obecnie trwa wyjaśnianie przyczyny śmierci.

O Autorze

Adam Osiński

Adam Osiński

Odpowiedzialny za wszystko to, za co nikt inny nie chce odpowiadać ;) Oprócz tego zajmuje się przygotowywaniem aktualności, wywiadów oraz materiałów wideo. Amatorsko wykonuje zdjęcia na stronę. Do jego zadań należą kontakty z partnerami serwisu, nawiązywanie współpracy oraz prowadzenie kanałów social media.

Nasi Partnerzy