Pływaj z gwiazdami

Napisał Adam Osiński poniedziałek, 18 marzec 2013. Aktualności

Pływaj z gwiazdami
fot. Adam Osiński/plywanie.pl

Portal plywanie.pl przy współpracy z Kliniką Kraula zapraszają na kolejną edycję ekskluzywnych warsztatów pływackich pt. Pływaj z gwiazdami.

Tym razem dwudniowe warsztaty uświetni postać naszej olimpijki z Londynu, zawodniczki WKS Śląsk Wrocław, rekordzistki Polski i aktualnie najszybszej kraulistki i delfinistki na dystansie 50 i 100m w naszym kraju – Anny Dowgiert.

Oprócz Ani, swoje metody doskonalenia techniki w kraulu sprinterskim u młodych ludzi postarają się zaszczepić w młodzieży trenerzy pracujący z nią po drodze do igrzysk w Londynie – Piotr Albiński oraz Bartosz Stanecki.

Przekonajcie się na własnej skórze jakimi metodami pracy można wypracować sobie udział w najważniejszej pływackiej imprezie czterolecia - igrzyskach olimpijskich.

Więcej niezbędnych informacji dotyczących szkolenia znajdziecie TUTAJ.

O Autorze

Adam Osiński

Adam Osiński

Odpowiedzialny za wszystko to, za co nikt inny nie chce odpowiadać ;) Oprócz tego zajmuje się przygotowywaniem aktualności, wywiadów oraz materiałów wideo. Amatorsko wykonuje zdjęcia na stronę. Do jego zadań należą kontakty z partnerami serwisu, nawiązywanie współpracy oraz prowadzenie kanałów social media.

Nasi Partnerzy