Play with Beard

Napisał Adam Osiński środa, 06 czerwiec 2007. Aktualności

Jako esteci, którzy doceniają piękno kobiecego ciała, z wielką satysfakcją, a zarazem ciągle utrzymując zimną krew, nie mogliśmy pominąć tej informacji, to po prostu nie mogło przejść parterem! Doczekaliśmy się sesji zdjęciowej Amandy Beard w najpopularniejszym magazynie dla panów! Tak tak, wcześniejsze doniesienia to nie były czcze słowa.

Jak widać na załączonym obrazku, jej ciało wiele nie straciło na swoim uroku po zakończeniu kariery, a graficy od retuszu zdjęć nie mieli zbyt wiele roboty przy obróbkach jej fotografii.

Przypomnijmy, że Amanda powróciła do pływania po przerwie, po której powoli będzie dochodziła do szczytowej formy. Wystąpi na zbliżających się zawodach z cyklu Mare Nostrum, jednak jej głównym celem są Igrzyska Olimpijskie w Pekinie. Do tego czasu będziemy mieli okazję niejednokrotnie podziwiać jej występy na basenach całego świata, a redakcja portalu www.plywanie.pl z całą pewnością i niewątpliwą przyjemnością, dostarczy Wam wielu informacji na jej temat. :)

 

O Autorze

Adam Osiński

Adam Osiński

Odpowiedzialny za wszystko to, za co nikt inny nie chce odpowiadać ;) Oprócz tego zajmuje się przygotowywaniem aktualności, wywiadów oraz materiałów wideo. Amatorsko wykonuje zdjęcia na stronę. Do jego zadań należą kontakty z partnerami serwisu, nawiązywanie współpracy oraz prowadzenie kanałów social media.

Nasi Partnerzy