Otylia Jędrzejczak zmieni barwy klubowe?

Napisał Adam Osiński piątek, 13 styczeń 2012. Aktualności

Otylia Jędrzejczak zamierza zmienić barwy klubowe z AZS-AWF Warszawa na AZS-AWF Katowice. Nie oznacza to jednak, że zawodniczka pochodząca z Rudy Śląskiej będzie przygotowywać się do igrzysk olimpijskich w Katowicach, w dalszym ciągu będzie trenować pod okiem Bartosza Kizierowskiego w Hiszpanii.

- Trwają ostatnie rozmowy, wszystko zmierza do szczęśliwego zakończenia, tym niemniej podpisy na kontrakcie nie zostały jeszcze złożone. Jesteśmy jako klub mocni w dyscyplinach zimowych, chcemy też zbudować silną sekcję pływacką, stąd pomysł nawiązania współpracy z Otylią – powiedział PAP sekretarz katowickiego klubu Krzysztof Nowak.

Jędrzejczak miałaby też – podobnie jak Kowalczyk i Sikora – być "twarzą" nie tylko klubu, ale i uczelni. Rektor Zbigniew Waśkiewicz nigdy nie ukrywał, że zależy mu na promowaniu katowickiej AWF poprzez ściąganie do niej i do klubu znanych sportowców. Studentem był m.in. strongman Mariusz Pudzianowski.

Co o tym sądzicie? Czy Otylia powinna zostać w warszawskiej AZS AWF, czy jednak dobrze się stanie, że będzie reprezentować Katowice?

O Autorze

Adam Osiński

Adam Osiński

Odpowiedzialny za wszystko to, za co nikt inny nie chce odpowiadać ;) Oprócz tego zajmuje się przygotowywaniem aktualności, wywiadów oraz materiałów wideo. Amatorsko wykonuje zdjęcia na stronę. Do jego zadań należą kontakty z partnerami serwisu, nawiązywanie współpracy oraz prowadzenie kanałów social media.

Nasi Partnerzy