MEJ w pływaniu synchronicznym: Pierwszy dzień za nami!

środa, 15 maj 2013. Aktualności

W ciągu dnia mieliśmy okazję podziwiać zmagania duetów oraz zespołów. Punktualnie o godzinie 16:30 rozpoczęła się uroczysta ceremonia otwarcia, podczas której zaprezentowały się wszystkie 23 reprezentacje biorące udział w zawodach.

W ceremonii wzięli także udział przedstawiciele Polskiego Związku Pływackiego, Urzędu Miasta Poznań, Poznańskich Ośrodków Sportu i Rekreacji oraz Term Maltańskich.

Na trybunach charyzmatyczni Włosi, entuzjastyczni Francuzi i kibice z pozostałych części Europy dopingowali młode uczestniczki. Gromkie oklaski i pełne werwy okrzyki dodawały reprezentantkom odwagi, tworząc na trybunach gorącą atmosferę. Już w eliminacjach zawodniczki zaprezentowały szeroką gamę umiejętności, zapowiadając tym samym bardzo wysoki poziom podczas finałów. Eliminacje były wzajemnym sprawdzeniem swoich możliwości i przygotowaniem się do weekendowych finałów.

Zarówno w duetach jak i zespołach najlepsze oceny otrzymały Rosjanki, nieznacznie wyprzedzając Ukrainki i Hiszpanki. Przed nami jeszcze cztery dni emocjonujących zmagań, zapraszamy więc do wspólnego kibicowania w Termach Maltańskich, wstęp jest bezpłatny!

Nasi Partnerzy