MEJ w pływaniu synchronicznym: Eliminacje zakończone

czwartek, 16 maj 2013. Aktualności

W czwartkowe przedpołudnie reprezentantki z 16 państw wystąpiły w eliminacjach w kategorii solo. Anisiya Neborako zachwyciła zarówno sędziów jak i wszystkich kibiców zgromadzonych w Termach Maltańskich.

Eksperci spodziewali się bardzo dobrego wyniku Rosjanki, jednak poziom który zaprezentowała przerósł oczekiwania wszystkich. Na drugim miejscu uplasowała się Anastasiya Savchuk z Ukrainy, a na trzecim reprezentantka Hiszpanii Paula Ramirez- Ibanez.

Po krótkiej przerwie wszystkie zawodniczy przystąpiły do intensywnego treningu przed jutrzejszymi figurami obowiązkowymi. W czterech panelach sędziowskich, tym razem bez podkładów muzycznych, zawodniczki będą musiały zaprezentować określone figury. Jutro sędziowie będą oceniali jedynie technikę, a wszystkie uczestniczki wystąpią w jednakowych czarnych strojach, białych czepkach i bez żadnego makijażu.

Największe emocje czekają nas podczas finałów w sobotę i niedzielę, gdzie o miejsca na podium juniorki będą walczyły w kategoriach solo, duety, zespoły i kombinacje.

Zapraszamy wszystkich na trybuny, wstęp jest bezpłatny!

Nasi Partnerzy