Konrad Czerniak w finale 100m motylkowym

Napisał Adam Osiński czwartek, 02 sierpień 2012. Londyn 2012, Aktualności

Konrad Czerniak w finale 100m motylkowym

Konrad Czerniak z siódmym czasem 51,78s. zakwalifikował się do finału 100m stylem motylkowym, w którym wystartuje w piątek wieczorem ok. godziny 20:40 polskiego czasu.

Najszybciej w półfinałach pływał Amerykanin Michael Phelps - 50,86s., który zaledwie pół godziny wcześniej zdobył swój czwarty medal w Londynie, a dwudziesty w historii swoich startów na igrzyskach olimpijskich. Imponujące.

Konrad startował w pierwszym półfinale, w którym zajął trzecie miejsce. Wyprzedził go jedynie Phelps i Deibler. W drugiej serii na słupku stanęli m.in. Tyler McGill, Chad le Clos, Milorad Cavic i Joeri Verlinden – wszyscy uzyskali szybszy rezultat od Konrada.

Aby myśleć o medalu, zapewne należy pływać w granicach 51 sekund, czy Konrad jest w stanie urwać coś z poprzednich rezultatów? Przekonamy się o tym już w piątek wieczorem.

O Autorze

Adam Osiński

Adam Osiński

Odpowiedzialny za wszystko to, za co nikt inny nie chce odpowiadać ;) Oprócz tego zajmuje się przygotowywaniem aktualności, wywiadów oraz materiałów wideo. Amatorsko wykonuje zdjęcia na stronę. Do jego zadań należą kontakty z partnerami serwisu, nawiązywanie współpracy oraz prowadzenie kanałów social media.

Nasi Partnerzy