Konrad Czerniak i Alicja Tchórz gotowi do startu

Napisał Adam Osiński środa, 01 sierpień 2012. Londyn 2012, Aktualności

Konrad Czerniak i Alicja Tchórz gotowi do startu

W czwartek 2 sierpnia na starcie w London Aquatic Centre w swojej koronnej konkurencji 100m stylem motylkowym stanie Konrad Czerniak.

Puławianin wystartuje w piątej serii na torze numer 4. Obok siebie będzie miał takich rywali jak Chad Le Clos (triumfator 200m motylkiem), Kenijczyka Jasona Dunforda, Niemca Steffena Deiblera czy Alberta Subiratsa.

Start jego konkurencji przewidziano na godzinę 12:14 czasu polskiego.

Oprócz Konrada w seriach eliminacyjnych wystąpi również Alicja Tchórz na 200m stylem grzbietowym. Kaliszanka popłynie ze skrajnego toru nr 8 w serii trzeciej. Jeśli Ala będzie potrafiła wykrzesać z siebie dodatkowe pokłady energii i z wolą walki, do której zdążyła nas przyzwyczaić, to z powodzeniem będziemy mogli ją oglądać w dalszej rywalizacji w półfinale. Półfinał powinien być w jej zasięgu. Jednak najpierw trzeba przebrnąć przez wyścigi kwalifikacyjne, a te na 200m w stylu grzbietowym rozpoczną się o godzinie 12:30.

Ponadto w czwartkowych seriach finałowych z utęsknieniem będziemy wyczekiwać startu Radosława Kawęckiego w finale 200m grzbietowym. Będziemy nasłuchiwać dobrych wieści z Londynu.

Terminarz startów naszych reprezentantów znajdziecie TUTAJ.

O Autorze

Adam Osiński

Adam Osiński

Odpowiedzialny za wszystko to, za co nikt inny nie chce odpowiadać ;) Oprócz tego zajmuje się przygotowywaniem aktualności, wywiadów oraz materiałów wideo. Amatorsko wykonuje zdjęcia na stronę. Do jego zadań należą kontakty z partnerami serwisu, nawiązywanie współpracy oraz prowadzenie kanałów social media.

Nasi Partnerzy