IV Ogólnopolska Konferencja Szkoleniowa - Kraków 2013

Napisał Adam Osiński niedziela, 08 wrzesień 2013. Aktualności

26-29 września 2013r. - Kraków

Cztery dni wykładów, najlepsi polscy trenerzy oraz gość specjalny Amerykanin Ernest Maglischo - tak w skrócie można przedstawić IV Ogólnopolską Konferencję Szkoleniową dla trenerów pływania, która 26-29 września odbędzie się w Krakowie.

IV Ogólnopolska Konferencja Szkoleniowa to największe tego typu wydarzenie w Polsce, w którym biorą udział trenerzy, uznani wykładowcy wyższych uczelni, nauczyciele wf, instruktorzy oraz studenci AWF z całego kraju.

Tegorocznym gościem specjalnym będzie człowiek-legenda światowego pływania, trener oraz specjalista fizjologii ruchu, autor książki "Swimming Fastest" - dr Ernest Maglischo. Wśród prelegentów nie zabraknie również szkoleniowców trzech naszych medalistów ostatnich mistrzostw świata w Barcelonie - Jacka Miciula, Bartosza Kizierowskiego oraz Roberta Białeckiego.

Celem konferencji jest podnoszenie kwalifikacji uczestników, prezentacja i popularyzacja nowych trendów w zakresie techniki i metodyki szkolenia wdrażanych do treningu pływackiego na lądzie i w wodzie, rekomendacji żywieniowych, suplementacji diety zawodników z uwzględnieniem etapów i okresów szkoleniowych, a także szerzenie dobrych praktyk trenerskich.

Szkolenie to również znakomita okazja do wymiany doświadczeń i poglądów, które stanowią doskonałą okazję do dyskusji nad programami szkoleniowymi oraz do omówienia dotychczasowych wyników przygotowań i szkolenia zawodników, w tym reprezentantów kadry seniorów i juniorów.

Spotkanie jest otwarte zarówno na doświadczonych specjalistów – trenerów, wykładowców, instruktorów, nauczycieli, studentów AWF jak i wszystkich innych zainteresowanych dyscypliną pływacką, którzy pragną poszerzać swoją wiedzę.

Organizatorzy spodziewają się blisko 400 uczestników. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do udziału.

W ubiegłym roku gościem specjalnym szkolenia był trener Hiszpanki Mirei Belmonte Garcii Frederic Vergnoux, z którym udało nam się chwilę porozmawiać (wideo poniżej).

O Autorze

Adam Osiński

Adam Osiński

Odpowiedzialny za wszystko to, za co nikt inny nie chce odpowiadać ;) Oprócz tego zajmuje się przygotowywaniem aktualności, wywiadów oraz materiałów wideo. Amatorsko wykonuje zdjęcia na stronę. Do jego zadań należą kontakty z partnerami serwisu, nawiązywanie współpracy oraz prowadzenie kanałów social media.

Nasi Partnerzy