Złoty medalista z Chartres wystąpi w Poznaniu na Grand Prix Polski

Napisał Adam Osiński piątek, 23 listopad 2012. Aktualności

Złoty medalista z Chartres wystąpi w Poznaniu na Grand Prix Polski

Już 24-25 listopada na poznańskich Termach Maltańskich (ul. Termalna 1) obędą się czwarte w tym sezonie zawody cyklu Grand Prix Pucharu Polski w pływaniu.

Start w imprezie potwierdził Radosław Kawęcki, który pierwszego dnia mistrzostw Europy w Chartres zdobył złoty medal na dystansie 200m stylem grzbietowym.

Impreza rozegrana zostanie na pływalni krótkiej - 25-metrowej. Pierwszy, poranny blok zawodów rozpocznie się w sobotę o godzinie 9:30. Oficjalne otwarcie imprezy przewidziano na godzinę 17. W niedzielę zawodnicy staną na starcie o godzinie 9:30.

W Poznaniu zawodnicy będą walczyć o paszporty uprawniające do startu w mistrzostwach świata w Stambule (12-16 grudnia). Związkowe kryterium zostało ustalone na poziomie 16 miejsca z poprzednich mistrzostw świata w 2010 roku w Dubaju (obowiązuje lepszy wynik z półfinałów lub finałów).

Wstęp na zawody jest bezpłatny.

O Autorze

Adam Osiński

Adam Osiński

Odpowiedzialny za wszystko to, za co nikt inny nie chce odpowiadać ;) Oprócz tego zajmuje się przygotowywaniem aktualności, wywiadów oraz materiałów wideo. Amatorsko wykonuje zdjęcia na stronę. Do jego zadań należą kontakty z partnerami serwisu, nawiązywanie współpracy oraz prowadzenie kanałów social media.

Nasi Partnerzy