Gramy z WOŚP!

czwartek, 03 styczeń 2013. Aktualności

Portal plywanie.pl wraz z Wielką Orkiestrą Świąteczną Pomocy grają do końca świata i o jeden dzień dłużej!

Ci, którzy byli z nami na Zimowych Mistrzostwach Polski w Ostrowcu Świętokrzyskim wiedzą, że zbieraliśmy podpisy na koszulce i bombce. Teraz, każdy z Was, ma okazję wylicytować oryginalną koszulkę reprezentacji Polski w pływaniu przekazaną nam przez mistrza świata w pływaniu Radosława Kawęckiego i jego trenera Jacka Miciula oraz bombkę z podpisami pływaków, trenerów i działaczy naszego sportu. To zapewne jedyny taki zestaw na świecie!

Nie sposób zliczyć wszystkich podpisów, znajdziemy na nich autografy największych pływackich nazwisk m.in. mistrza świata i dwukrotnego mistrza Europy z 2012 roku Radosława Kawęckiego i jego trenera Jacka Miciula, brązowej medalistki mistrzostw świata Aleksandry Urbańczyk.

Olimpijczyków – mistrza świata Mateusza Sawrymowicza, wice-mistrza świata Konrada Czerniaka, mistrza świata i wielokrotnego mistrza Europy Pawła Korzeniowskiego, Marcina Tarczyńskiego, Alicji Tchórz, Ani Dowgiert, Kacpra Majchrzaka i wielu innych.

Prezesa Polskiego Związku Pływackiego pana Andrzeja Kowalskiego.

Uznanych trenerów – Paweł Słomiński, Jacek Miciul, Mirosław Drozd, Piotr Albiński, Robert Białecki i wielu wielu innych.

Z tego miejsca pragniemy podziękować wszystkim pływakom, trenerom i działaczom, którzy złożyli podpisy na koszulce i bombce. Jeśli macie możliwość, przekażcie informację o naszej aukcji każdemu, kto chciałby mieć w szafie taką koszulkę, a na choince taką bombkę.

Cały dochód z wylicytowanego zestawu przekazany zostanie na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

SIEEEEMAAAA!


 (kliknij na zdjęcie aby licytować)


Nasi Partnerzy