Filip Zaborowski ambasadorem marki FINIS

piątek, 06 czerwiec 2014. Aktualności

Filip Zaborowski ambasadorem marki FINIS
Filip Zaborowski | fot. SBR Europe

Filip Zaborowski (MKP Szczecin) otrzymał wsparcie światowego lidera w produkcji zaawansowanego technologicznie sprzętu i akcesoriów pływackich - firmy FINIS.

Zaborowski zasilił grono ambasadorów marki Finis, w której są czołowi pływacy i triathloniści z całego świata. Szczeciński kraulista będzie reprezentował Polskę na globalnej mapie gwiazd pływania.

- Zostałem zauważony i doceniony przez światową markę. To dla mnie wielkie wyróżnienie i motywacja do dalszej pracy – podkreśla Zaborowski. - Cieszę się, że jako zawodnik przykładający ogromną wagę do przygotowań, będę brał udział w rozwoju innowacyjnych rozwiązań sprzętowych.
- Filip będzie miał dostęp do najnowocześniejszych produktów marki Finis. Znając jego sukcesy i obserwując treningi wiem, że pod okiem tak wybitnego trenera jakim jest Mirosław Drozd, może wkrótce osiągnąć dużo więcej – zaznacza Marcin Łogin menadżer marki FINIS na Polskę i Niemcy.

Firma Finis jest obecna na rynku od ponad 20 lat. Jej produkty są dostępne w ponad 65 krajach. Korzystają z nich olimpijczycy, zawodowcy, ale też amatorzy, którzy cenią jakość.

- Nowoczesny sprzęt ma mu pomóc w osiąganiu sukcesów. Filip w najlepszy możliwy sposób będzie promował produkty niedostępne do tej pory na polskim rynku. To z pewnością zmniejszy przepaść między sprzętem dostępnym w Stanach Zjednoczonych i Europie.

20-letni Zaborowski należy do najbardziej obiecujących pływaków młodego pokolenia. Mimo młodego wieku ma na swoim koncie występy na największych imprezach, jak np. mistrzostwa świata w Barcelonie, mistrzostwa świata na krótkim basenie w Stambule czy mistrzostwa Europy na krótkim basenie w Herning.

Posiada drugi w historii polskiego pływania rezultat na 1500m stylem dowolnym na krótkim basenie (14.36,42). Jest jedną z największych nadziei biało-czerwonych na dobry wynik na igrzyskach olimpijskich w Rio de Janeiro w 2016 roku.

Nasi Partnerzy