Aukcja charytatywna: Licytacja koszulki Radka Kawęckiego!

Napisał Adam Osiński sobota, 10 sierpień 2013. Aktualności

Aukcja charytatywna: Licytacja koszulki Radka Kawęckiego!

Rekordzista Europy oraz mistrz świata w pływaniu na 200m stylem grzbietowym i wicemistrz świata na tym samym dystansie, Radosław Kawęcki wraz z Fundacją A.R.T. za naszym pośrednictwem pragną zachęcić wszystkich do wzięcia udziału w aukcji charytatywnej na rzecz pięcioletniego Bartka Kowalskiego.

Bartek ma pięć lat, jest opóźniony psychoruchowo (nie chodzi samodzielnie), w związku z tym wymaga stałej, intensywnej i kosztownej rehabilitacji. Jest chory na wodogłowie wrodzone (stan po wszczepieniu zastawki komorowo-otrzewnej, plastyka przełyku pokarmowego, stan po plastyce przetoki przełykowo-tchawiczej, refluks żołądkowy, trzykrotne już rozszerzanie przełyku, operacja zamknięcia kości czaszki, rewizja układu zastawkowego, padaczka.

Aby wesprzeć rehabilitację Bartka, Radosław Kawęcki, srebrny medalista na 200m stylem grzbietowym z niedawno zakończonych mistrzostw świata w Barcelonie, przekazał koszulkę z autografem na aukcję, z licytacji której wszystkie pieniądze trafią na pomoc dla Bartka.

Fundacja A.R.T. to projekt, który ma za zadanie pokazywać działania prewencyjne oraz szeroko rozumianą pomoc ofiarom przemocy. Prowadzimy doradztwo psychologiczne, pedagogiczne i prawne dla osób stykających się z przypadkami dzieci krzywdzonych. Prowadzimy badania i analizy poszerzające wiedzę o problemie oraz stanowiące podstawę projektowania działań. Poprzez zajęcia edukacyjne, artystyczne i sportowe zachęcamy naszych podopiecznych do aktywnego spędzania wolnego czasu.
Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w aukcji lub udostępnienia tej informacji dalej.

http://allegro.pl/show_item.php?item=3439374924

Jeżeli nie chcą Państwo licytować koszulki, a chcą wspomóc Bartka, mogą Państwo dokonywać wpłaty na konto Fundacji A.R.T.:

Numer konta: 93 1950 0001 2006 0427 2368 0002

Z dopiskiem: leczenie i rehabilitacje Bartosza Kowalskiego

O Autorze

Adam Osiński

Adam Osiński

Odpowiedzialny za wszystko to, za co nikt inny nie chce odpowiadać ;) Oprócz tego zajmuje się przygotowywaniem aktualności, wywiadów oraz materiałów wideo. Amatorsko wykonuje zdjęcia na stronę. Do jego zadań należą kontakty z partnerami serwisu, nawiązywanie współpracy oraz prowadzenie kanałów social media.

Nasi Partnerzy