Alexander Dale Oen nie żyje

Napisał Adam Osiński wtorek, 01 maj 2012. Aktualności

Alexander Dale Oen nie żyje

Powołując się na informację prasową podaną przez Norweski Związek Pływacki oraz Associated Press, norweski pływak, mistrz świata na 100m stylem klasycznym, Alexander Dale Oen zmarł podczas obozu treningowego w Flagstaff w Arizonie (USA).

W poniedziałek wieczorem (czasu amerykańskiego) nieprzytomnego pływaka pod prysznicem znaleźli jego koledzy z drużyny. Stwierdzono u niego nagłe zatrzymanie krążenia. Reprezentacyjny lekarz Ola Roensen rozpoczęła resuscytację krążeniowo-oddechową do momentu przyjazdu karetki, niestety bezskutecznie. Pływaka przewieziono do szpitala Flagstaff Medical Center, którego rzeczniczka prasowa Starla Collins potwierdziła później śmierć Norwega, jednak nie podała więcej szczegółów.

O Autorze

Adam Osiński

Adam Osiński

Odpowiedzialny za wszystko to, za co nikt inny nie chce odpowiadać ;) Oprócz tego zajmuje się przygotowywaniem aktualności, wywiadów oraz materiałów wideo. Amatorsko wykonuje zdjęcia na stronę. Do jego zadań należą kontakty z partnerami serwisu, nawiązywanie współpracy oraz prowadzenie kanałów social media.

Nasi Partnerzy