Aktualności Pływackie

Mistrzostwa Chin: Niesamowity wynik Xin Xin

środa, 04 kwiecień 2012. Aktualności

Trzeci dzień mistrzostw Chin to kolejny wysyp bardzo dobrych rezultatów. W finale 800m kraulem pań zwyciężyła 15-letnia Xin Xin, która uzyskała rewelacyjny rezultat 8:22.76 i dzięki temu awansowała na drugie miejsce w światowym rankingu. Jak do tej pory, szybsza od niej była jedynie Rebecca Adlington (8:18,54s.)

Akademickie Mistrzostwa Polski - półfinał A w Lesznie

Napisał Adam Osiński poniedziałek, 02 kwiecień 2012. Aktualności

podsumowanie

31 marca 2012r. na obiekcie Środowiskowej Pływalni Edukacyjnej w Lesznie przy ulicy Jana Pawła II rozegrano półfinał A Akademickich Mistrzostw Polski w pływaniu. Do zawodów zgłoszonych zostało blisko 300 zawodników z 20 klubów z województwa zachodniopomorskiego, pomorskiego, kujawsko-pomorskiego i wielkopolskiego.

[WIDEO] Tarczyński 0,19s. od minimum olimpijskiego

sobota, 31 marzec 2012. Aktualności

Grand Prix USA w Indianapolis

Podczas drugiego dnia Grand Prix USA w Indianapolis Marcin Tarczyński wystąpił na 200m stylem grzbietowym. Jednak tak naprawdę skupił się na wypełnieniu minimum olimpijskiego na pierwszych stu metrach (dając sobie jeszcze jedną szansę na zdobycie minimum na IO), które wynosi 54.40s. Niestety do upragnionego minimum zabrakło 0,19s. - 54.59.

Kitajima z Areną na najbliższe dwa lata

środa, 28 marzec 2012. Aktualności

Kosuke Kitajima podpisał dwuletni kontrakt z firmą Arena/Descente, który zacznie obowiązywać od 1 kwietnia tego roku. Oznacza to ni mniej ni więcej, że Japończyk nie zamierza kończyć kariery po igrzyskach olimpijskich w Londynie.

Akademickie Mistrzostwa Polski - półfinał A

Napisał Adam Osiński środa, 28 marzec 2012. Aktualności

zaproszenie na zawody

Już w najbliższą sobotę (31 marca 2012r.) na obiekcie Środowiskowej Pływalni Edukacyjnej w Lesznie przy ulicy Jana Pawła II 10 odbędzie się półfinał A Akademickich Mistrzostw Polski w pływaniu. Półfinał A obejmuje zawodników-studentów z województwa zachodniopomorskiego, pomorskiego, kujawsko-pomorskiego i wielkopolskiego.

Nasi Partnerzy