Aktualności Pływackie

Tyler Clary: To wstyd jak Phelps trenuje

środa, 11 lipiec 2012. Aktualności

Dosyć mocnych słów użył Tyler Clary o podejściu Michaela Phelpsa do treningu dla gazety The Press-Enterprisse. Odsłania niejako kulisy tego co wydarzyło się po igrzyskach olimpijskich w Pekinie, a więc o spadku motywacji Phelpsa do treningu.

III Zlot Freediverek - relacja z wydarzenia

Napisał Adam Osiński wtorek, 10 lipiec 2012. Aktualności

III Zlot Freediverek - relacja z wydarzenia

W weekend 23-24 czerwca po raz trzeci odbył się Zlot Freediverek - impreza mająca na celu propagowanie freedivingu wśród pań oraz integrację tego środowiska. Wydarzenie zorganizowane zostało przez Szkołę Freedivingu BLUEGO markowaną przez dwie rekordzistki Polski: Agatę Bogusz oraz Aleksandrę Sulkiewicz.

Tchórz, Krupecki, Majchrzak, Wójt, Kuczko w składzie na Londyn

piątek, 06 lipiec 2012. Londyn 2012, Aktualności

Tchórz, Krupecki, Majchrzak, Wójt, Kuczko w składzie na Londyn

Przegląd Sportowy podał dzisiaj skład reprezentacji Polski na igrzyska olimpijskie w pływaniu. Do Londynu pojedzie 19-osobowa ekipa. Zgodnie z naszymi przypuszczeniami, w składzie znalazło się miejsce dla Alicji Tchórz, Sławomira Kuczki, Kacpra Majchrzaka i Oskara Krupeckiego. Dużym zaskoczeniem jest obecność w składzie Łukasz Wójta, który został zakwalifikowany do 400m st. zmiennym.

Paweł Korzeniowski w lipcowym LOGO

Napisał Adam Osiński wtorek, 03 lipiec 2012. Aktualności

Paweł Korzeniowski w lipcowym LOGO

Pływacy nieczęsto goszczą na łamach czasopism ‘niebranżowych’, wyjątkiem jest Otylia Jędrzejczak, której chyba jako jedynej udało się zyskać większą popularność i rozpoznawalność, tym niemniej cieszy widok Pawła Korzeniowskiego na lipcowej okładce miesięcznika LOGO.

Mateusz Sawrymowicz opuszcza Los Angeles

Napisał Adam Osiński wtorek, 26 czerwiec 2012. Aktualności

Mistrz Świata z Melbourne wraca do Europy

Mateusz Sawrymowicz opuszcza Los Angeles

Pływacki mistrz świata z 2007 roku Mateusz Sawrymowicz opuszcza słoneczne Los Angeles, gdzie przez ostatnie dwa lata szlifował formę i przygotowywał się do najważniejszych imprez pływackich, od mistrzostw Europy na krótkim basenie w Szczecinie (gdzie zdobył złoty medal na 1500m stylem dowolnym), po najważniejszą imprezę czterolecia – igrzysk olimpijskich w Londynie. Teraz przez najbliższe tygodnie do igrzysk będzie przygotowywał się w Londynie.

Przemysław Stańczyk mówi 'dość'

wtorek, 26 czerwiec 2012. Aktualności

Mistrz Świata z Melbourne kończy karierę

Przemysław Stańczyk mówi 'dość'

Jak informuje Gazeta Wyborcza, mistrz świata na 800m stylem dowolnym z MŚ w Meblourne w 2007 roku Przemysław Stańczyk podjął decyzję o zakończeniu kariery. Głównym powodem był brak motywacji do dalszych treningów.

III Zlot Freediverek - zaproszenie

Napisał Adam Osiński wtorek, 19 czerwiec 2012. Aktualności

III Zlot Freediverek - zaproszenie

Już po raz trzeci odbędzie się Zlot Freediverek, czyli impreza skierowana do wszystkich kobiet w Polsce, które chciałyby spróbować swoich sił we freedivingu – spotkać się w babskim gronie i aktywnie spędzić czerwcowy weekend odkrywając siebie i swój "błękitny potencjał". Impreza ma na celu zachęcenie kobiet do aktywności, poznawania swojego ciała i jego możliwości, a także do integracji kobiet.

Aqua Battle - Trzebnica 2012

Napisał Adam Osiński niedziela, 17 czerwiec 2012. Aktualności

Zaproszenie na zawody

Aqua Battle - Trzebnica 2012

Już 23 czerwca na pływalni Trzebnickiego Parku Wodnego Zdrój odbędzie się pierwszy drużynowy turniej hokeja podwodnego Aqua Battle 2012. W turnieju weźmie udział 6 drużyn - Hydra Wrocław/Trzebnica, Bałtyckie Foki Gdańsk, Walenie Siemianowice Śląskie, AKP Pirania Wrocław, Orka Gdynia i Aquarius Bełchatów.

Nasi Partnerzy