Sztafeta reprezentacji Polski z brązowym medalem ME!

Napisał Adam Osiński sobota, 10 grudzień 2011. Szczecin 2011

'Sztafeta reprezentacji Polski o włos od medalu'! Tak pierwotnie miał brzmieć tytuł tej wiadomości. Jednak szczęśliwie dla dziewczyn niemiecka sztafeta została zdyskwalifikowana i to właśnie Ola Urbańczyk, Ewa Ścieszko, Anna Dowgiert i Katarzyna Wilk zdobywają brązowy medal XV mistrzostw Europy w pływaniu na krótkim basenie w Szczecinie w konkurencji 4x50m stylem zmiennym – 1:48,70s.

W ten sposób Aleksandra Urbańczyk odbiła sobie nieudany start na 50m stylem grzbietowym, gdzie w finale zajęła czwarte miejsce, zaledwie 0,03s. przegrywając brązowy medal.

Złoty medal zdobyły zawodniczki z Danii – 1:46,48s., srebrny Rosjanki – 1:47,08s., a brązowy wspomniane wcześniej Polki.

Gratulujemy!

O Autorze

Adam Osiński

Odpowiedzialny za wszystko to, za co nikt inny nie chce odpowiadać ;) Oprócz tego zajmuje się przygotowywaniem aktualności, wywiadów oraz materiałów wideo. Amatorsko wykonuje zdjęcia na stronę. Do jego zadań należą kontakty z partnerami serwisu, nawiązywanie współpracy oraz prowadzenie kanałów social media.