Mistrzostwa Europy w Szczecinie - podziękowania

Napisał Adam Osiński czwartek, 15 grudzień 2011. Szczecin 2011

Przede wszystkim, po pierwsze i najważniejsze, największe podziękowania ślemy w kierunku firmy Swimshop, dzięki której mieliśmy możliwość sfinansowania wyjazdu na mistrzostwa Europy w Szczecinie i bez której wsparcia nasz wyjazd na mistrzostwa w ogóle by się nie odbył.

Podziękowania należą się również prezesowi Dolnośląskiego Okręgowego Związku Pływackiego panu Zbigniewowi Dubielowi, który również wsparł naszą inicjatywę promowania polskiego pływania w Internecie.


A ponadto:

  • Dziękujemy wszystkim polskim sportowcom, którzy tuż po starcie chcieli zamienić z nami kilka słów, które potem publikowaliśmy u nas na stronie.
  • Dziękujemy wolontariuszkom donoszącym nam sterty papierów, że chciało im się zasuwać do nas na samą górę trybuny prasowej, nawet nie zdając sobie sprawy, jak bardzo nam pomagają
  • Dziękujemy wszystkim kibicom zgromadzonym w szczecińskiej Floating Arenie, którzy stworzyli obraz niezapomnianej dla nas imprezy.
  • Dziękujemy koleżance Magdzie Pietrusińskiej, która w pocie czoła zrobiła dla nas naprawdę sporą ilość zdjęć, a tym samym stała się nowym członkiem naszej reprezentacji i współpracownikiem Portalu plywanie.pl.
  • Dziękujemy Kubie Wnękowi za użyczenie mikrofonu, bez którego cała nasza praca w Mixed Zone i podczas pozostałych wywiadów nie byłaby tak owocna.
  • Dziękujemy Paulinie Lebowskiej - za to że gdy spała to nie chrapała, kiedy my pracowaliśmy.
  • Dziękujemy wszystkim tym, z którymi rozmawialiśmy i których poznaliśmy w Szczecinie.
  • Na koniec dziękujemy również organizatorom mistrzostw Europy w Szczecinie, czyli nietuzinkowego jak na polskie warunki widowiska, za to, że mogliśmy wziąć w nim czynny udział i potwierdzić swoją klasę wśród polskich serwisów pływackich.
  • Przede wszystkim dziękujemy Wam drodzy użytkownicy, że postanowiliście spędzić te mistrzostwa Europy razem z nami. Jesteście wielcy!

Do zobaczenia na kolejnych zawodach!

~redakcja plywanie.pl

O Autorze

Adam Osiński

Adam Osiński

Odpowiedzialny za wszystko to, za co nikt inny nie chce odpowiadać ;) Oprócz tego zajmuje się przygotowywaniem aktualności, wywiadów oraz materiałów wideo. Amatorsko wykonuje zdjęcia na stronę. Do jego zadań należą kontakty z partnerami serwisu, nawiązywanie współpracy oraz prowadzenie kanałów social media.

Nasi Partnerzy