Mistrzostwa Europy - Szczecin 2011

Mistrzostwa Europy w Szczecinie – plywanie.pl podsumowuje organizację zawodów

Napisał Adam Osiński poniedziałek, 26 grudzień 2011. Szczecin 2011

Jesteśmy już po XV mistrzostwach Europy w pływaniu na krótkim basenie w Szczecinie. Cztery dni transmisji, śledzenia wyników, przeglądania zdjęć, czytania (i oglądania) wywiadów. Teraz przyszedł czas na podsumowanie organizacji tej imprezy, imprezy, która po raz pierwszy zawitała do Polski. Do kraju, w którym pływanie nie jest tak popularną dyscypliną jak piłka nożna czy siatkówka, a kojarzone jest głównie z Otylią Jędrzejczak.

[WIDEO] Mirosław Drozd dla plywanie.pl

Napisał Adam Osiński poniedziałek, 12 grudzień 2011. Szczecin 2011, Wywiady

Prezentujemy Wam wideo wywiad przeprowadzony ostatniego dnia mistrzostw Europy w Szczecinie przez naszego stremowanego jak nigdy redaktora, który próbował wyciągnąć kilka ciekawych informacji od Mirosława Drozda, czyli klubowego trenera (MKP Szczecin) mistrza Europy na 1500m stylem dowolnym Mateusza Sawrymowicza.

ME w Szczecinie w liczbach - wersja 2

Napisał Adam Osiński wtorek, 13 grudzień 2011. Szczecin 2011

Pamiętacie ciekawostki dotyczące mistrzostw, które publikowaliśmy przed ME w Szczecinie? Interesujące zestawienie liczbowe dotyczące mistrzostw Europy w Szczecinie znaleźliśmy na oficjalnej stronie zawodów - www.ecszczecin2011.eu. Sprawdźcie sami ile tego wszystkiego było...

Nasi Partnerzy