Łukasz Wójt szósty na 400m zmiennym

Napisał Adam Osiński niedziela, 27 maj 2012. Debreczyn 2012

Łukasz Wójt wynikiem 4:17,36s. zajął szóste miejsce w finale konkurencji 400m stylem zmiennym ostatniego dnia pływackich mistrzostw Europy w Debreczynie (basen 50m). Niestety do minimum olimpijskiego, które wynosi 4:16,46s. trochę zabrakło.
Jest to nowy rekord życiowy tego zawodnika, poprzedni uzyskany został w porannych eliminacjach tej konkurencji -  4:18,55s.

Złoty medal wywalczył Węgier Laszlo Cseh – 4:12,17s., przed swoim rodakiem Davidem Verraszto – 4:14,23s. i Grekiem Ioannisem Drymonakosem – 4:14,41s.

O Autorze

Adam Osiński

Odpowiedzialny za wszystko to, za co nikt inny nie chce odpowiadać ;) Oprócz tego zajmuje się przygotowywaniem aktualności, wywiadów oraz materiałów wideo. Amatorsko wykonuje zdjęcia na stronę. Do jego zadań należą kontakty z partnerami serwisu, nawiązywanie współpracy oraz prowadzenie kanałów social media.